O nás

Baby Bakery ručně a hygienicky vyrábí dárky pro maminky a jejich miminka. Každý výrobek je originál. Výrobky jsou vhodné při první návštěvě v porodnici, uvítání miminka a maminky při příchodu domů z porodnice od tatínka, jako dárek ke křtinám, či vítání občánků od prarodičů, při příležitosti oslavy v rámci baby shower od kamarádek, nebo jako dárek pro kolegyni v práci.

Všechny výrobky se dají koupit ve třech barevných provedeních – růžové pro holčičky, modré pro chlapečky a v tyrkysové barvě, když se neví pohlaví miminka.

Výrobky obsahují jednorázové pleny Pampers premium care 2 (3 - 6 kg), nebo bodýčka 100% bavlna 62 (0 - 3M, 6 kg) a ponožky (0 - 3M). Vzory se mohou lišit podle aktuální dostupnosti. Každý výrobek je luxusně zabalen dle zvolené barevné varianty. Balení může obsahovat špendlíky.

Objednávky směřujte na email: obchod@babybakery.cz, nebo do zprávy na Facebooku na stánkách babybakerycz, kde Vám i rádi zodpovíme případné další dotazy. Po domluvě detailů objednávky a jejím následném potvrzení, Vám zašleme fakturu k proplacení.
Platba se provádí předem na účet vedený u České Spořitelny č. 3071326183/0800. Variabilní symbol je číslo faktury.

Vzhledem k platbě je osobní předání či dodání možné až při připsání částky na účet, tedy do dvou dnů.
Osobní předání je zdarma a je možné ho provést v OC Tesco Letňany. Druhou možností je přiobjednat dovoz, který je v rámci Prahy zpoplatněn částkou 150 Kč. Jinam bohužel zatím nevozíme. Cena dovozu se připočte k ceně výrobku a celková částka se zašle předem na výše uvedený účet.